O NÁS

Jsme dynamický mladý tým plný nadšenců do daní. Účetnictví a daně není jen naše práce, ale je to i naše hobby, které nás naplňuje. Nebojíme se výzev, spolupracujeme i na zahraničních projektech a řešíme často i otázky mezinárodního zdanění. Za svoji prací si stojíme.

Vše pod jednou střechou. Pokud jste typ klienta, který nechce nic dělat – jsme pro vás ideální daňová poradenská společnost. Všechny podklady přijmeme – jak fyzicky, tak i v elektronické podobě, ostatní doklady si rádi vyžádáme od příslušných úřadů, následně vše zaúčtujeme a zpracujeme daňová přiznání, přehledy, hlášení, přílohy k účetní závěrce apod., vše za vás odešleme datovou schránkou a vy se nemusíte už o nic starat.

Proč si zrovna vybrat daňovou poradenskou společnost?

S daňovým poradcem můžete mít prodlouženou lhůtu pro podání daňového přiznání a s ním souvisejících podkladů. V případě jakýchkoliv problémů vás bude krýt naše pojištění a v neposlední řadě jsme zárukou kvality, jakožto daňoví poradci.

Jednatelem společnosti je daňový poradce a certifikovaný účetní, Ing. et Ing. Stanislav Suchan, MSc., MBA, CA, Daňová naděje 2022. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

VYŘEŠÍME VŠECHNY VAŠE DAŇOVÉ DOTAZY

ÚVODNÍ ONLINE DAŇOVÁ KONZULTACE ZDARMA