SLUŽBY

daňové poradenství

DANĚ

Zpracování daňového přiznání z příjmů již od 2 000 Kč.

Nabízíme pro vás jak průběžné daňové poradenství, tak i zpracování veškeré agendy, která souvisí s daněmi, jako: daň z příjmů fyzických osob, daň z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty, silniční daň, spotřební daně, daň z nemovitých věcí, mezinárodní zdanění a daňové due diligence.

Jsme velmi kreativní, a tak se zabýváme činností vzdělávání – příprava na zkoušky na daňového poradce, dále webináře na novinky ze světa daní a píšeme spousty článků na daňové novinky.

Pro více informací se můžete podívat na náš ceník daňového poradenství.

ÚČETNICTVÍ A MZDY

Vedení účetnictví již od 2 500 Kč měsíčně.

Jakožto dobří daňoví poradci umíme i účetnictví a mzdy. Je to přeci podklad pro správné vypracování daňových přiznání. Vedeme komplexní účetnictví a evidenci mezd. Sestavujeme finanční výkazy a také přílohy k účetním závěrkám.

Zabýváme se také i účetním poradenstvím v případě těžších účetních případů. I zde tvoříme kreativní činnost a školíme v rámci účetnictví.

Pro cenovou kalkulaci prosíme o vyplnění dotazníku. 

účetní služby
ostatní služby

šKOLENÍ A WEBINÁŘE

Nabízíme pro vás daňové a účetní školení na míru. Školení mohou probíhat jak prezenčně, a to i ve vašich prostorech, tak i online. Z online webináře lze poskytnout i záznam. Máme širokou nabídku školení počínaje komplexními kurzy na daňového a účetního specialistu, až po konkrétní témata, která byste chtěli probrat, např. automobil v podnikání, OSS, daňové a nedaňové náklady apod. 

Školením se věnuje daňový poradce č. 5797, Stanislav Suchan. Se školením má zkušenosti již 4. rokem.